✍ تعرض و ی یک میلیاردی در پرونده مرد شیاد

⬅️ مرد که به بهانه اخذ اقامت کانادا و فرانسه بیش از یک میلیارد تومان اخاذی کرده بود در حالی پای میز محاکمه ایستاد که اتهام نیز در پرونده‌اش به چشم می‌خورد.

◀️ صبح دیروز این متهم با انتقال به شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. 

◀️ نخست همسر سابقش که از وی به اتهام ی 800 میلیون تومانی شکایت کرده بود گفت: سال 92 با این مرد آشنا شدم او خودش را صراف معرفی کرد و گفت در کار دریافت اقامت کشورهای اروپایی است . از آنجا که بسیار فریبکار و چرب زبان بود حرف‌هایش را باور  و با او ازدواج کردم. 

◀️ در مدتی که همسرش بودم او به بهانه درست کردن کار اقامت خانواده‌ام در فرانسه و کانادا 800 میلیون تومان از ما گرفت اما وقتی مدتی گذشت و خبری نشد از او شکایت کردیم و من هم طلاق گرفتم. در این مدت مدام از پس دادن پولها حرف می زد اما هیچ خبری نشد تا اینکه فهمیدم به اتهام به یک دختر دستگیرش کرده‌اند.

◀️ در ادامه دختر جوانی که به وی تعرض شده بود نیز ضمن بیان شکایتش گفت: این مرد دوست برادرم بود می گفت به راحتی می تواند برای ما اقامت بگیرد ما هم به او اعتماد کردیم و 150 میلیون تومان به او پول دادیم اما خبری از اقامت نشد در این مدت او مرا فریب داد و به من تعرض کرد وقتی گفتم به جرم ی و شکایت می کنم تهدید کرد که اگر شکایت کنی پولتان را پس نمی دهم اما من شکایت کردم. مدتی فراری بود تا اینکه در شمال کشور شناسایی و دستگیر شد.

◀️ قضات پس از بررسی پرونده متهم دریافتند وی از خانواده دیگری نیز 200 میلیون تومان به همین ترفند ی کرده و تحت تعقیب قرار داشت. 

◀️ متهم نیز پس از شکایت خانواده‌ها پشت میز دفاع ایستاد و در حالی که منکر ی و تعرض بود گفت : همه آنها با میل و رضایت خودشان پول‌ها را به من دادند تا کار اقامت‌شان را درست کنم اما با توجه به شرایط کشور نتوانستم کارشان را درست کنم . 

◀️ وی در مورد اتهام تعرض نیز گفت: این دختر خودش با من دوست شد و ارتباط برقرار کرد و اجباری در کار نبود. بدین ترتیب قضات برای صدور حکم برای متهم وارد شور شدند.

ی

کلاه برداری یک ملیاردی یک مرد شیاد

جیب بری یک زن حرفه ای

تیر اندازی به همسر در اراک

◀️ ,شکایت ,تعرض ,ی ,نیز ,اقامت ,  ◀️ ,میلیون تومان ,اتهام ,به من ,تا اینکه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تروپ پس وبلاگ ارومیه شادی BdigitalA بیماری های روحی و روانی لاغری و تناسب اندام- زیبایی پوست و مو چت بات ها نمونه سوالات اتاق اصناف برنامه الان وقتشه دیزل ژنراتور - موتور برق - قیمت دیزل ژنراتور - ۰۲۱۶۶۸۷۸۰۱۶